Важливо
Новини

Через указ Зеленського ціна на електроенергію на ринку може підскочити ще вдвічі до 8 гривень

FacebookTwitterTelegram
Володимир Зеленський своїм Указом затвердив рішення РНБО від 30 липня, у якому тарифній комісії НКРЕКП рекомендується встановити максимально допустимі ціни на електроенергію на ринку на рівні максимальної ціни електроенергії, виробленої учасниками ринку. Це може спричинити суттєве здорожчання електроенергії. Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

Серед норм, які РНБО рекомендує вжити профільним органам “для нейтралізації загроз в енергетичній сфері” є пункт, який звучить як “підняти максимально можливу ціну на ринку “на добу наперед”, балансуючому ринку і внутрішньодобовому ринку до рівня максимальної ціни електричної енергії, виробленої генеруючими установками об’єднаної енергетичної системи України”. Як відомо, ціна електроенергії виробленої деякими “зеленими електростанціями” сягає 8 грн/КВт-год, а отже РНБО та Президент рекомендують НКРЕКП підняти ціну вдвічі від існуючої. Нині “прайс-кепи” – максимально допустимі ціни, за якими учасники ринку можуть продавати електроенергію, сягають 4 грн/КВт-год на “денні години” і 2 грн/КВт-год на “нічні”.
За даними журналістів Вihus.Info текст цього рішення РНБО готувало Міністерство енергетики України. Зараз міністерство очолює Герман Галущенко, якого неодноразово називали людиною олігарха Ріната Ахметова, значна частина бізнесу якого побудована якраз на енергетиці.
Більше про цей та інші лобізми на ринку електроенергії дивіться в новому випуску. 

В січні цього року народний депутат від “Опозиційної платформи - За життя” Ілля Кива склав іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Інформація про це міститься в реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Ми вплинули

   Верховний суд остаточно вирішив стягнути “жомовий мільйон” Киви в дохід держави

   Рішенням Касаційного цивільного суду ВС активи Киви визнали “незаконно набутими”, а отже такими, що мають бути стягнені в дохід держави. Це – перше подібне рішення КЦС ВС у справах конфіскації необгрунтованих активів в історії України.

   Новини

   ВРАЖА ТЕХНІКА #6: як розпізнати окупантські ППО і АРТУ

   За ці два місяці ми звикли говорити “ППО” в позитивному ключі. Наше ППО збило російський літак. Наше ППО захистило місто від російських ракет. Але російської армії теж є ППО - і це загроза для наших літаків і перешкода для наших ракет. А тому ворожі комплекси протиповітряної оборони мають бути знайдені і знешкоджені, так само як танки, бтри/, РЗСО та решта техніки окупанта.