Важливо
Новини

Через указ Зеленського ціна на електроенергію на ринку може підскочити ще вдвічі до 8 гривень

FacebookTwitterTelegram
Володимир Зеленський своїм Указом затвердив рішення РНБО від 30 липня, у якому тарифній комісії НКРЕКП рекомендується встановити максимально допустимі ціни на електроенергію на ринку на рівні максимальної ціни електроенергії, виробленої учасниками ринку. Це може спричинити суттєве здорожчання електроенергії. Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

Серед норм, які РНБО рекомендує вжити профільним органам “для нейтралізації загроз в енергетичній сфері” є пункт, який звучить як “підняти максимально можливу ціну на ринку “на добу наперед”, балансуючому ринку і внутрішньодобовому ринку до рівня максимальної ціни електричної енергії, виробленої генеруючими установками об’єднаної енергетичної системи України”. Як відомо, ціна електроенергії виробленої деякими “зеленими електростанціями” сягає 8 грн/КВт-год, а отже РНБО та Президент рекомендують НКРЕКП підняти ціну вдвічі від існуючої. Нині “прайс-кепи” – максимально допустимі ціни, за якими учасники ринку можуть продавати електроенергію, сягають 4 грн/КВт-год на “денні години” і 2 грн/КВт-год на “нічні”.
За даними журналістів Вihus.Info текст цього рішення РНБО готувало Міністерство енергетики України. Зараз міністерство очолює Герман Галущенко, якого неодноразово називали людиною олігарха Ріната Ахметова, значна частина бізнесу якого побудована якраз на енергетиці.
Більше про цей та інші лобізми на ринку електроенергії дивіться в новому випуску. 

В січні цього року народний депутат від “Опозиційної платформи - За життя” Ілля Кива склав іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Інформація про це міститься в реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)

Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!

І не забудь підписатись на наш YouTube та Телеграм

Маєш, що додати? Додай!

  Хочеш закинути нам тему? Закинь!

   Новини

   Комунальні “Харківські тепломережі” віддали 150 млн оточенню свого ж директора

   150 млн грн за півроку. Саме на таку суму отримала підрядів від комунального підприємства “Харківські теплові мережі” новенька фірма, яка пов’язана з керівником цього підприємства Василем Скопенко.

   Новини

   “Прикрий мене”: як під прикриттям ГОшки партія “Громадська сила” ймовірно ховає свої фінанси

   Політичні партії часто клонують самих себе. І ви навряд це колись помічали. Ті самі назви, ті самі шрифти, ті самі кольори і часто навіть ті самі обличчя, але вже не в якості партії, а у формі громадської організації.

   Новини

   До і після: як вибори впливають на витрати на політрекламу

   За два місяці перед виборами 2020 місцеві осередки політичних партій Тернопільщини витратили на рекламу в соцмережах у шість разів більше грошей, ніж майже за цілий рік після виборів. Про це свідчать дані із сервісу Бібліотеки реклами від Facebook.