Бориспільський суддя “прибрав” з декларації елітний маєток

Суддя Бориспільського міськрайонного суду Віталій Журавський приховав у декларації маєток, в якому живе із дружиною. Цей факт журналісти виявили в ході розслідування для програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом”.
“Це – будинок моєї доньки, яка живе окремо зі своєю сім’єю. Зареєстрована за іншою адресою”, – пояснив суддя Віталій Журавський знімальній групі BIHUS.Info.
Цей коментар журналісти отримали від судді Журавського безпосередньо біля в’їзду в маєток, розташований в с. Красилівка на Київщині. В той час суддя якраз виїжджав на роботу разом із дружиною.
В такий спосіб суддя пояснив, чому цього маєтку немає в його декларації за 2017 рік.
При цьому суддя і його дружина не заперечували, що живуть у будинку. Віталій Журавський посилався лише на те, що ця нерухомість належить доньці. А оскільки донька, за його словами, із ним не проживає, то він її і не декларував.
На зауваження, що за законом він в будь-якому разі повинен декларувати нерухомість, в якій проживає, Віталій Журавський відповів: “Ну, не знаю. Я там такої графи не знайшов”.
Дружина судді Валентина Журавська теж повинна декларувати своє майно і доходи. Вона працює завідувачем Броварської міської державної нотаріальної контори. Але в її декларації цієї нерухомості також немає.
Втім, раніше суддя Журавський цей будинок все ж-таки вказував у деклараціях – за 2014 і за 2015 роки. Зникає він, починаючи з декларації за 2016 рік.
Саме восени 2016 року Маргарита Журавська (так звати доньку судді) отримала у подарунок одразу 5 об’єктів нерухомості. Серед них – і будинок з ділянкою у с. Красилівка.
З відкритих джерел про Маргариту Журавську відомо небагато: вона не фігурує, як підприємець, в Єдиному державному реєстрі і у системі YouControl. Натомість відомо, що у 2015 році вона подала документи на вступ у цілу низку “вишів”. Також дівчина з цим іменем у 2012 році навчалася у Броварській середній школі №7.
Суддя Віталій Журавський став фігурантом розслідування програми “Наших Грошей з Денисом Бігусом”, оскільки у 2012 році прийняв рішення про заборону страйку працівників “Аеросвіту”. Згодом Європейський суд з прав людини визнав, що цією забороною Україна порушила право на мирні зібрання та об’єднання.
За законом, недостовірне декларування своїх доходів і майна може розцінюватися як адміністративне або навіть кримінальне правопорушення.
Будь як СБУ! Слідкуй за нами :)
Підписуйся на нашу розсилку. Лише найлютіше. Лише раз на тиждень!
Маєш, що додати? Додай!
Хочеш закинути нам тему? Закинь!


Новини
Усі новиниГостомельські чиновники, які роздали мільйони підставним особам, поскаржились на тиск і принтер
Керівництво Гостомельської селищної військової адміністрації (СВА), реагуючи на звинувачення у роздачі бюджетних коштів на відбудову населеного пункту підставним ФОПам і компаніям, заявило, що в усьому винні тиск правоохоронців і завантаженість принтера. Про це очільники СВА заявили під час пресконференції.
У справі депутата-втікача Трубіцина засвітився захисник з орбіти Татарова
За даними порталу Судова влада України, адвокат компанії “Креденс” Андрій Арсірій є одним із захисників у справі обвинуваченого в корупції київського депутата Владислава Трубіцина. У коментарі Bihus.Info і адвокат, і депутат заявили, що не пам’ятають один одного.
Партнера сина Королевської по фінансовій піраміді затримали у Казахстані
У Казахстані затримали ймовірного організатора фінансової піраміди HitBeat Music. До ради директорів проєкту входив Ростислав Солод - син екс-нардепів Наталії Королевської і Юрія Солода (ОПЗЖ), він же - депутат Краматорської міської ради від тієї ж, уже забороненої партії.