Аеропорт Бориспіль

Літні канікули: журналісти “Наших грошей” інспектують пляжні клуби Києва

04.10.2017

МАРИНА

АНСІФОРОВА

Всі тексти автора
Стометровий доступ до водойм за законом має бути відкритим для усіх. Однак пляжні клуби, що працюють у столиці, часто нехтують нормами законодавства: ставлять загородження та паркани та намагаються не пустити відпочивальників безкоштовно. Журналісти команди Bihus.info навідалися до шести столичних пляжних клубів і виявили численні порушення доступу до води.

Компанія з орбіти Коломойського, що відбирала бізнес "Борисполя", отримувала дозвіл з порушеннями

21.10.2015

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
В Акті зазначено, що сертифікація «Аерохендлінгу» була розпочата на підставі неналежним чином оформленої заявки та неповного комплекту доказової документації. Були відсутні сертифікати про необхідну підготовку співробітників ТОВ «Аерохендлінг» для надання послуг наземного обслуговування, а також документи, щодо наявності у компанії техніки для виконання робіт.

Син директора Борисполю на півріччя посади батька отримав третину гектара і два будинки

08.10.2015

МАР'ЯНА

МОТРУНИЧ

Всі тексти автора
19-річний син керівника аеропорту «Бориспіль» Євгена Дихне на початку року отримав у подарунок землю під Києвом, на якій з’явився маєток та штучне озеро.

Фірми з орбіти Коломойського спробували монополізувати обслуговування у «Борисполі»

29.01.2015

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Гендиректору аеропорту «Бориспіль» Євгену Дихне не вдалося відмовитись від заробітків державного аеропорту на обслуговуванні пасажирів та літаків на користь фірм з орбіти Ігоря Коломойського – «Інтеравіа» та «Аерохендлінг».

Найкращі парковки та таксі «Борисполя» контролює оточення кума Пшонки

29.01.2015

АЛІСА

ЮРЧЕНКО

Всі тексти автора
Найближчі парковки до терміналів D та B аеропорту «Бориспіль» обслуговує компанія «Аеропорт паркінг», засновниками якої є друзі народного депутата Сергія Міщенка.