Спецтема:

5 сюжетів "Наших грошей" потрапили до фіналу престижної премії "Честь професії 2018"

Одразу 5 розслідувань програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" потрапили у шорт-лісти престижної журналістської премії "Честь професії 2018".
5 сюжетів "Наших грошей" потрапили до фіналу престижної премії "Честь професії 2018"

Розслідування журналістів "Наших грошей" були обрані до фіналу в 3-х номінаціях - "Надія журналістики", "Найкраще подання резонансного матеріалу" і "Найкращий матеріал з громадянською позицією". Про це напередодні повідомило журі конкурсу "Честь професії 2018".

У номінації "Найкраще подання резонансного матеріалу" представлені сюжет Лесі Іванової "Бронедрузі" про корупцію в оборонній сфері, а також розслідування Аліси Юрченко "Темний бік Мін'юсту, або імперія юриста Курченка".

Марина Ансіфорова із матеріалом "Операція "Консьєрж": хто живе у суддівських квартирах" пройшла у фінал номінації "Надія журналістики".

А в шорт-лісті номінації "Найкращий матеріал з громадянською позицією" опинились сюжет Мар'яни Мотрунич "Велика Арсеніївська Стіна: мільйонні витрати під грифом "секретно" і матеріал Максима Опанасенка "Мужній самообмін або квартирна щедрість Нацгвардії".

Імена переможців будуть оголошені під час офіційної Церемонії нагородження, що відбудеться 15 травня в Українському домі. Початок - о 19:00 год. 

Найголовнішу журналістську подію року можна буде подивитись на каналі UA: Перший.

А переглянути всіх фіналістів можна на сайті премії.